Sędziowie

UPRAWNIENIA NA SEZON 2019/2020

III liga

1. Kowalczyk Robert 

Asystenci Grupa I Śląskiego ZPN

1. Barański Tomasz
2. Toborek Michał

IV liga

1. Kuban Paweł
2. Malinowski Lech

Klasa "O"

1. Chwastek Krystian *
2. Dana Sergiusz *
3. Kuc Bartosz *
4. Mikołajczyk Konrad *
5. Pazera Marcin
6. Sierociński Konrad
7. Sobierajski Marcin
8. Stępień Jacek
9. Terlicki Paweł

Klasa "A"

1. Bałchanowski Jakub
2. Bartelt Andrzej
3. Będkowski Leszek
4. Cybulski Michał
5. Drożdżyński Piotr
6. Komański Mariusz
7. Lewandowski Bogusław
8. Ludwikowski Łukasz
9. Miarka Marcin
10. Morzyk Tomasz
11. Nowinski Rafał
12. Pęczek Dariusz
13. Podkarczemny Jacek
14. Prauza Dariusz
15. Skuza Piotr
16. Toborek Stanisław

Asystenci Klasy "O"

1. Bałchanowski Jakub
2. Będkowski Leszek
3. Cybulski Michał
4. Drożdżyński Piotr
5. Dudek Mateusz
6. Ignatowicz Jakub
7. Janik Łukasz
8. Komański Mariusz
9. Kowalczyk Marcin
10. Lewandowski Bogusław
11. Ludwikowski Łukasz
12. Miarka Marcin
13. Morzyk Tomasz
14. Nowinski Rafał
15. Pęczek Dariusz
16. Podkarczemny Jacek
17. Prauza Dariusz
18. Purgal Piotr
19. Sikora Oskar
20. Skuza Piotr
21. Szczypior Marek
22. Toborek Stanisław
23. Wroński Szymon

Klasa "B"

1. Anzorge Damian
2. Barczyk Jakub
3. Barczyk Mikołaj
4. Bator Marcin
5. Białas Augustyn
6. Budzowski Edward
7. Całusiński Kamil
8. Cygan Filip
9. Czerwiec Łukasz
10. Dróżdż Błażej
11. Dudek Mateusz
12. Glin Krzysztof
13. Grzesik Michał
14. Henel Bartosz
15. Ignatowicz Jakub
17. Jabłoński Łukasz
18. Janik Łukasz
19. Jankowski Sławomir
20. Jarczok Patryk
21. Jasiński Daniel
22. Juszczyk Piotr
23. Kaczmarzyk Ewelina
24. Kierat Krzysztof
25. Kisiel Patryk
26. Klimas Michał
27. Kotyl Paulina
28. Kowalczyk Marcin
29. Ligus Dawid
30. Lupa Roman
31. Malinowski Maciej
32. Malinowski Mateusz
33. Matyja Piotr
34. Merenda Piotr
35. Michalski Mateusz
36. Miniak Małgorzata
37. Pitner Marcel
38. Prokop Andrzej
39. Purgal Piotr
40. Sikora Oskar
41. Sil Konrad
42. Skoczylas Piotr
43. Stryjniak Mateusz
44. Szczypior Marek
45. Szewczyk Dariusz
46. Świerczyński Krzysztof
47. Tkacz Patrycja
48. Walczak Marcin
49. Wasilewski Michał
50. Wesołowski Marcin
51. Wireński Norbert
52. Wroński Szymon
53. Zroślak Michał
54. Zroślak Piotr

Sędziowie Kandydaci - Grupy Młodzieżowe

1. Cieślak Michał
2. Chwastek Izabela
3. Dobosz Jakub
4. Dobrakowski Maciej
5. Fornal Kacper
6. Górawski Kamil
7. Jary Hubert
8. Jędrzejak Patryk
9. Kluczny Szymon
10. Kołodziej Dawid
11. Kuban Kamil
12. Makowski Patryk
13. Matławski Marcin
14. Pasiuk Mateusz
15. Pradela Cezary
16. Próba Jakub
17. Sankowski Kacper
18. Stala Bartosz
19. Stolarczyk Jan
20. Szczerbaniewicz Karol
21. Szwaja Jan
22. Śpiewak Natan
23. Trepka Kamil
24. Wawrzyniak Natalia
25. Woźniak Tomasz

Grupy Młodzieżowe

1. Dana Tadeusz
2. Dąbrowski Zenon
3. Rembielak Roman
4. Surma Zenon
5. Walczak Zbigniew
6. Żelezik Zdzisław

 

* - Kadra Klasy Okręgowej