Podokręg

astar.czest.pl Oficjalnym Partnerem Medialnym Podokręgu!

31/07/2019 21:47

Portal piłkarski astar.czest.pl został Oficjalnym Partnerem Medialnym Podokręgu Częstochowa!


Podczas ostatniego Prezydium Podokręgu Częstochowa w dn. 25.07. 2019 członkowie tego gremium podjęli decyzję o podjęciu współpracy z najstarszym w regionie, piłkarskim portalem internetowym astar.czest.pl!

Współpraca ma na celu poszerzenie przesyłu informacji z życia Podokręgu Częstochowa, ma promować piłkę nożną od grup młodzieżowych aż po rozgrywki seniorskie. Mamy nadzieję, że pośrednictwem portalu astar.czest.pl wydarzenia związane z pracą Podokręgu Częstochowa będą trafiać do szerszej rzeszy sympatyków, piłkarzy oraz działaczy piłki nożnej z regionu częstochowskiego i nie tylko.

Rafał Barański, właściciel serwisu astar.czest.pl w następujących słowach podsumował podjęcie współpracy:

"Szanowny Panie Prezesie,

Jest mi niezmiernie miło, że Prezydium Podokręgu jednogłośnie zdecydowało, że działający od niemal 18 lat w regionie częstochowskim serwis astar.czest.pl zostanie Oficjalnym Partnerem Medialnym Podokręgu.

Tym samym dzięki naszej współpracy będziemy mogli ponownie w naszym serwisie promować piłkę młodzieżową i jednocześnie komunikować wszystkie zdarzenia i informację od Państwa (...)"

To nie koniec niespodzianek związanych z promocją piłki nożnej w naszym Podokręgu. Więcej informacji wkrótce na naszej stronie a szczegóły zaprezentujemy już 8 sierpnia 2019 podczas spotkania z przedstawicielami klubów w Hali Sportowej Częstochowa.