Podokręg

Sparingowy rozkład jazdy

23/01/2020 10:47

Po przerwie do zajęć sportowych wracają drużyny piłkarskie aby jak najlepiej przygotować się do rundy rewanżowej. Przerywnikiem w treningach będą mecze sparingowe, których harmonogram podajemy w dalszej części artykułu. Jednocześnie prosimy o pomoc przy aktualizacji artykułu, który ma także na celu być pomocnym przy ewentualnych poszukiwaniach sparingpartnerów.


15.01.2020

Skra Częstochowa – RKS Radomsko (ul. Loretańska, godz. 18.00) 2:1 (0:1)

18.01.2020

Znicz Kłobuck – RKS Radomsko (Kleszczów, godz. 12.00) 1:2 (0:0)

Warta Zawiercie – MKS Myszków (Zawiercie, godz. 11.00) 6:0

Liswarta Krzepice - Motor Praszka (Kluczbork) 3:1 (1:0)

Orzeł Kiedrzyn – Grom Cykarzew (ul. Starzyńskiego, godz. 14.00) 2:5 (2:2)

Skra Częstochowa - Stal Brzeg (ul. Loretańska, godz. 11.00) 2:0 (0:0)

Victoria Częstochowa - Przemsza Siewierz (MOSiR Raków, godz. 11.00) 0:6 (0:4)

19.01.2020

RKS Raków Częstochowa - FC Ural 1:3 (0:1)

Sparta Nowa Wieś - Płomień Kuźnica Marianowa (Nowa Wieś, godz. 12.00) 4:6

22.01.2020

RKS Raków Częstochowa U - 13 - Olimpia Elbląg U - 13 (MOSiR Raków, godz. 11.00) 7:5

RKS Raków Częstochowa U - 17 - MKS Myszków (MOSiR Raków, godz. 18.30) 3:2 (1:1)

Hradec Kralove U - 15 - Raków Częstochowa U - 15 (godz. 11.30) 2:3

Hradec Kralove U - 14 - Raków Czestochowa U - 14 (godz. 11.30) 0:1

23.01.2020

Pardubice U - 15 - Raków Częstochowa U - 15 (godz. 11.30) 2:3

Pardubice U - 14 - Raków Częstochowa U - 14 (godz. 13.15) 1:1

25.01.2020

RKS Raków Częstochowa - FK Cukaricki

Skra Częstochowa - MKS Kluczbork (ul. Loretańska, godz. 11.00)

Liswarta Lisów – Orlik Blachownia (Lubliniec, godz. 15.00)

Znicz Kłobuck - OKS Olesno

Skra Częstochowa U – 19 – Unia Rędziny

Raków Częstochowa U - 9 - Stradom Czestochowa U - 9 (MOSiR Raków, godz. 9.00)

Raków Czestochowa U - 10 - Akademia Reiss Kępno U - 10 (MOSiR Raków, godz. 10.30)

Raków Częstochowa U - 19 - Odra Opole U - 19 (MOSiR Raków, godz. 11.00)

Raków Częstochowa U - 17 - Odra Opole U - 17 (MOSiR Raków, godz. 13.00)

Raków Częstochowa U - 16 - Odra Opole U - 16 (MOSiR Raków, godz. 15.00)

GKS Bełchatów U - 11 - Raków Częstochowa U - 11 (Bełchatów, godz. 10.00)

Sparta Lubliniec - Unia Kalety (Lubliniec, godz. 17.00)

LKS Sieraków Śląski - Czarni Starcza (?)

Orzeł Kiedrzyn - Gmina Kłomnice (ul. Starzyńskiego, godz. 14.00)

UKS Szopienice - MKS Myszków (Katowice)

Sokół Olsztyn - Skalniak Kroczyce (Żarki, godz. 15.00)

Pogoń Kamyk - Victoria Częstochowa (Kamyk, godz. 12.00)

Grom Cykarzew – wolny termin

26.01.2020

Sparta Szczekociny – Ospel Wierbka (Lelów, godz. 12.00)

Płomień Kuźnica Marianowa – LKS Kamienica Polska (godz. 12.00)

Pilica Koniecpol – Naprzód Ostrowy (ul. Starzyńskiego, godz. 13.00)

Płomień Przystajń - Olimpia Truskolasy

Raków Czestochowa U - 10 - Stal Rzeszów U - 10 (MOSiR Raków, godz. 13.00)

Raków Częstochowa U - 9 - Stal Rzeszów U - 9 (MOSiR Raków, godz. 13.00)

Raków Częstochowa U - 8 - stal Rzeszów U - 8 (MOSiR Raków, godz. 13.00)

GKS Bełchatów U - 12 - Raków Częstochowa U - 12 (godz. 9.00)

Raków Częstochowa U - 12 - Odra Opole U - 12 (Bełchatów, godz. 10.00)

Zagłębie Sosonowiec U - 13 - Raków Czestochowa U - 13 (godz. 11.00)

28.01.2020

RKS Raków Częstochowa - rywal do uzgodnienia

30.01.2020

RKS Raków Częstochowa - Żalgiris Kowno

31.01.2020

Olimpia Huta Stara - Naprzód Ostrowy (ul. Starzyńskiego, godz. 18.30)

Unia Rędziny – KS Panki (MOSiR Raków, godz. 20.30)

01.02.2020

Skra Częstochowa - Górnik II Zabrze (ul. Loretańska, godz. 11.00)

Liswarta Popów – LZS Rudniki

Ajaks Częstochowa - Orlik Blachownia (ul. Starzyńskiego, godz. 12.00)

Lotnik Kościelec - Start Lgota Wielka

Sokół Olsztyn – Warta Mstów

Urania Ruda Śląska – Unia Kalety

Start Soborzyce – Piast Przyrów (Lelów, godz. 14.00)

Skra Częstochowa juniorzy – Grom Cykarzew

Skra Częstochowa U - 19 – Liswarta Krzepice (ul. Loretańska)

Górnik Bobrownki Śl. – Jedność Boronów

Znicz Kłobuck - Stradom Częstochowa

Amator Golce – Sokół Wręczyca Wielka

Raków II Częstochowa - MKS Myszków (MOSiR Raków, godz. 10.00)

Raków U-19 - Escola Warszawa (MOSiR Raków, godz. 12.00)

Sparta Lubliniec - Unia Strzybnica (Lubliniec, godz. 17.00)

Pilica Koniecpol – Sparta Nowa Wieś

Świt Kamieńsk - Gmina Kłomnice 

Zieloni Żarki - Orzeł Kiedrzyn (godz. 14.00)

MLKS Woźniki - Liswarta Lisów (Lubliniec)

02.02.2020

Liswarta Lisów – MLKS Woźniki

Warta Zawiercie – Zieloni Żarki

Kmicic Kruszyna – Płomień Kuźnica Marianowa

Grom Miedźno - Lot Konopiska (MOSiR Raków, godz. 18.00)

Oksza Łobodno - Pogoń Kamyk (ul. Starzyńskiego, godz. 16.00)

Piast Lubojna - Polonia Unia Widzów (ul. Loretańska, godz. 19.30)

04.02.2020

Unia Rędziny – Naprzód Ostrowy (ul. Starzyńskiego, godz. 18.00)

05.02.2020

Skra Częstochowa - Sokół Aleksandrów Łódzki

Zieloni Żarki - Czarni Starcza (godz. 18.00)

07.02.2020

Olimpia Huta Stara - Warta Mstów (ul. Starzyńskiego, godz. 19.30)

Znicz Kłobuck - Pogoń Kamyk

Płomień Kuźnica Marianowa – Lotnik Kościelec

KS Panki - ???

08.02.2020

Odra Opole - Skra Czestochowa (Opole)

Liswarta Lisów – Olimpia Truskolasy

Liswarta Popów – Warta Osjaków

Warta Mstów – Olimpia Huta Stara

Drama Zbrosławice – Jedność Boronów

Unia Kalety – Orzeł Psary Babienica

Naprzód Lipiny - MLKS Woźniki (Chorzów)

Start Soborzyce – Hetman Dłużec (Lelów, godz. 14.00)

Orzeł Kiedrzyn – Liswarta Krzepice (ul. Starzyńskiego)

Unia Rędziny – Gmina Kłomnice (MOSiR Raków, godz. 20.30)

Raków II Częstochowa - Trinec (Czechy) (MOSiR Raków, godz. 14.00)

Raków Częstochowa U - 19 - Amator Golce (MOSiR Raków, godz. 19.00)

Grom Cykarzew – Słowian Dworszowice (Kleszczów)

Skra Częstochowa A1 – Pilica Koniecpol (ul. Loretańska)

LKS Sieraków Śląski - Lot Konopiska

MKS Myszków - Odra Miasteczko Śląskie (godz. 11.00)

Zieloni Żarki - Warta Zawiercie (godz. 9.00)

Zieloni Żarki - Warta Kamieńśkie Młyny (godz. 11.00)

Skra Częstochowa juniorzy - Stradom Częstochowa

Pogoń Kamyk A1 - Piast Lubojna (Kamyk)

08/09.02.2020

ViS Gidle - Orkan Rzerzęczyce

09.02.2020

Grom Miedźno - Zawisza Pajęczno (ul. Loretańska, godz. 15.00)

Orlik Blachownia - Sokół Wręczyca Wielka (ul. Starzyńskiego, godz. 13.00)

11.02.2020

Oksza Łobodno - Gmina Kłomnice (ul. Starzyńskiego, godz. 18.30)

Zieloni Żarki - Jura Niegowa (godz. 18.00)

12.02.2020

Sparta Lubliniec - Czarni Starcza (Lubliniec, godz. 18.45)

ŁKS II Łódź - Raków Częstochowa U – 19

Unia Rędziny – LKS Kamienica Polska (MOSiR Raków, godz. 19.00)

Ostoja Żelisławice - MKS Myszków (godz. 18.00)

13.02.2020

KS Panki - Victoria Częstochowa

14/15.02.2020

Lotnik Kościelec – wolny termin

14.02.2020

Grom Miedźno - Płomień Kuźnica Marianowa (ul. Starzyńskiego, godz. 19.30)

Victoria Częstochowa – Amator Golce

15.02.2020

GKS Bełchatów - Skra Częstochowa (Bełchatów, godz. 13.00)

Słowian Dworszowice – Liswarta Popów

Orlik Blachownia - Huragan Jezioro (ul. Starzyńskiego, godz. 14.00)

Płomień Czarny Las - Piast Lubojna (ul. Loretańska, godz. 19.00)

Ruch Kochanowice - Stradom Częstochowa

Unia Kalety – Warta Kamieńskie Młyny

Silesia Miechowice - MLKS Woźniki (Bytom)

Raków II Częstochowa - Gwarek Zabrze CLJ U-19 (MOSiR Raków, godz. 11.00)

Warta Mstów - LKS Kamienica Polska

Ajaks Częstochowa – Olimpia Huta Stara (ul. Starzyńskiego, godz. 12.00)

Mała Panew Cynków - Czarni Starcza (Żarki, godz. 17.00)

AKS SMS Łódź – Raków Częstochowa U – 19

Sparta Lubliniec - Przyszłość Ciochowice (Lubliniec, godz. 17.00)

Start Soborzyce – Metal Rzeki Wielkie (Lelów, godz. 18.00)

Raków Częstochowa U - 17 - Zieloni Żarki

Stradom Częstochowa - Jura Niegowa

15/16.02.2020

Płomień Przystajń - Orkan Rzerzęczyce

VIS Gidle - Gmina II Kłomnice

16.02.2020

Oksza Łobodno – Jedność Boronów (ul. Starzyńskiego, godz. 16.00)

Unia Rędziny – Grom Cykarzew (MOSiR Raków, godz. 18.00)

17.02.2020

Pilica Koniecpol – Liswarta Krzepice (MOSiR Raków)

18.02.2020

Naprzód Ostrowy - Gmina Kłomnice (ul. Starzyńskiego, godz. 18.00)

19.02.2020

Sparta Lubliniec - Górnik Zabrze CLJ (Lubliniec, godz. 18.00)

22.02.2020

Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków 

Liswarta Lisów – Start Dobrodzień

Mała Panew Cynków - Ostoja Żelisławice (Żarki, godz. 17.00)

Orlik Blachownia - Pogoń Kamyk (ul. Starzyńskiego, godz. 14.00)

Amator Golce – Liswarta Popów

Lotnik Kościelec – Warta Mstów

Olimpia Huta Stara - Gmina Kłomnice (MOSiR Raków, godz. 15.30)

Grom Miedźno - Olimpia Truskolasy (ul. Loretańska, godz. 17.00)

Czarni Kozłowa Góra – Jedność Boronów

Płomień Kuźnica Marianowa – Sokół Olsztyn

Omega Kleszczów - Polonia Poraj - sparing pod znakiem zapytania (Kleszczów, godz. 11.00)

Znicz Kłobuck - Agroplon Głuszyna

Ruch Kochanowice - Grom Poczesna (Lubliniec)

Raków II Częstochowa - RKS Radomsko (MOSiR Raków, godz. 11.00)

Unia Rędziny – Huragan Jezioro (ul. Loretańska, godz. 19.00)

Start Soborzyce – Victoria Żytno (Lelów, godz. 14.00)

Ajaks Częstochowa – Grom Cykarzew (ul. Starzyńskiego)

Raków Częstochwa B2 – Pilica Koniecpol (MOSiR Raków)

Skra Częstochowa U - 19 - KS Panki

MKS Myszków - Rozbark Bytom (godz. 11.00)

Zieloni Żarki - KS Niedośpielin

Orzeł Nakło Śląskie - MLKS Woźniki (Piekary Śląskie)

22/26.02.2020

Orzeł Miedary – Unia Kalety

22/23.02.2020

Orkan Rzerzęczyce - Płomień Lgota Mała

23.02.2020

Kmicic Kruszyna – Liswarta Krzepice

KS Złoty Potok - Iskra Mokrzesz (Lelów, godz. 16.00)

Stradom Częstochowa - Warta Działoszyn

Oksza Łobodno - Słowian Dworszowice (ul. Starzyńskiego, godz. 16.00)

25.02.2020

Mała Panew Cynków - KS Kotowice (Żarki, godz. 19.00)

Oksza Łobodno - Lot Konopiska (ul. Starzyńskiego, godz. 18.30)

28.02.2020

Olimpia Huta Stara – Lotnik Kościelec (ul. Starzyńskiego, godz. 19.30)

Sparta Lubliniec – Liswarta Krzepice (Lubliniec, godz. 18.45)

KS Panki - Warta Działoszyn

28/29.03.2020

Płomień Czarny Las - Płomień Lgota Mała

29.02.2020

Liswarta Popów – Zawisza Pajęczno

LKS Kamienica Polska – Płomień Kuźnica Marianowa

Ruch Chorzów ŚlLJ - MLKS Woźniki (Chorzów)

Polonia Poraj – RKS Radomsko

Znicz Kłobuck - MKS Myszków (godz. 11.00)

Orzeł Nakło Śląskie – Unia Kalety

Warta Mstów - Mała Panew Cynków (Żarki, godz. 17.00)

Silesia Miechowice – Jedność Boronów

Unia Rędziny – Czarni Starcza (MOSiR Raków, godz. 19.00)

Stradom Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn (ul. Starzyńskiego, godz. 17.00)

Grom Miedźno - Stradom Częstochowa (ul. Starzyńskiego, godz. 19.30)

Błękitni Herby – Grom Poczesna

Skra Częstochowa A1 – Amator Golce

Pilica Przedbórz – Piast Przyrów

Start Soborzyce – Grom Cykarzew (Lelów, godz. 16.00)

Gmina Kłomnice - Kmicic Kruszyna

Zieloni Żarki - Cyklon Rogoźnik (godz. 11.00)

Ajaks Częstochowa - Piast Lubojna (ul. Starzyńskiego, godz. 11.30)

RKS Raków II Częstochowa – wolny termin

29.02 - 04.03

Wierchy Rabka - Raków Częstochowa U - 19 (Nowy Targ

LKS Szaflary - Raków Częstochowa U - 19 (Zakopane)

29.02/01.03.2020

VIS Gidle - Polonia Unia Widzów

01.03.2020

Liswarta Lisów – LZS Mrzygłód

Pilica Koniecpol - Zapał Krzętów (Lelów, godz. 10.00)

Orlik Blachownia - Sparta Nowa Wieś (ul. Starzyńskiego, godz. 14.00)

Pogoń Kamyk A1 - Piast Lubojna (Kamyk)

03.03.2020

Naprzód Ostrowy - Płomień Lgota Mała (ul. Starzyńskiego, godz. 18.00)

06.03.2020

Grom Miedźno - Liswarta Krzepice (ul. Starzyńskiego, godz. 19.30)

Start Lgota Wielka - Gmina Kłomnice

KS Panki - Polonia Poraj

07.03.2020

LKS Masłowice – Liswarta Popów

Znicz Kłobuck - Warta Działoszyn

Lotnik Kościelec - LKS Kamienica Polska

Płomień Kuźnica Marianowa – Sokół Wręczyca Wielka

Unia Rędziny – Warta Mstów

Olimpia Huta Stara - Orzeł Kiedrzyn (ul. Starzyńskiego, godz. 17.00)

Przyszłość Nowe Chechło – Jedność Boronów

Borowa Wieś  - MLKS Woźniki (Zabrze)

Mała Panew Cynków - Unia Masłońskie (Żarki, godz. 17.00)

Ruch Kochanowice - Piast Przyrów

Silesia Miechowice – Unia Kalety

Grom Poczesna - KS Kotowice

GKS Bełchatów U – 19 – Raków Częstochowa U – 19

LKS Goczałkowice – Zdrój – Amator Golce (Goczałkowice – Zdrój)

Sparta Lubliniec - Tęcza Wielowieś (Lubliniec, godz. 17.00)

Pilica Koniecpol - Zieleń Żelisławice (Lelów, godz. 16.00)

Grom Cykarzew - Płomień Lgota Mała

MKS Myszków - RKS Grodziec (godz. 11.00)

Zieloni Żarki - Odra Miasteczko Śląskie (godz. 13.00)

Naprzód Ostrowy - Orkan Rzerzęczyce

Stradom Częstochowa - wolny termin

08.03.2020

Liswarta Lisów – Znicz II Kłobuck

Orlik Blachownia - Błękitni Herby (ul. Starzyńskiego, godz. 13.00)

Oksza Łobodno - Huragan Jezioro

07/08.03.2020

Rozwój Olszyna – Płomień Borowe

Warta II Mstów - VIS Gidle

Błękitni Libidza - Piast Lubojna (Libidza)

14.03.2020

KS Radoszewice – Liswarta Popów

Pogoń Kamyk – Lotnik Kościelec (?)

Olimpia Huta Stara - Błękitni Libidza

Metal Rzeki Wielkie - KS Złoty Potok (Rzeki Wielkie, godz. 15.00)

Unia Masłońskie – Grom Poczesna

Orkan Rzerzęczyce – Płomień Kuźnica Marianowa

Pilica Koniecpol – Kmicic Kruszyna

Stradom Czestochowa - Sokół Wręczyca Wielka

Start Soborzyce – wolny termin

14/15.03.2020

Biała Gwiazda Krasice - Płomień Lgota Mała

Błękitni Herby - Płomień Borowe

Piast Lubojna - wolny termin

15.03.2020

Pokój Sadów – Znicz II Kłobuck (Lubliniec, godz. 15.00)

Mała Panew Cynków - Victoria Częstochowa (MOSiR Raków, godz. 17.00)

Orlik Blachownia - Stradom Częstochowa A1 (ul. Starzyńskiego)

15/16.03.2020

Płomień Przystajń - Sparta Nowa Wieś

19.03.2020

Mała Panew Cynków - rywal do ustalenia (godz. 18.30)

20.03.2020

Płomień Kuźnica Marianowa – Piast Lubojna

21.03.2020

Grom Poczesna – Junior Szarlejka

21/22.03.2020

Płomień Lgota Mała - Warta II Mstów

Płomień Borowe - wolny termin

22.03.2020

Mała Panew Cynków - Iskra Mokrzesz ew. MKS II Myszków (Gniazdów, godz. 15.00)

Płomień Kuźnica Marianowa - Piast Lubojna (godz. 11.00)

Orlik Blachownia - wolny termin

28.03.2020

Iskra Mokrzesz – Grom Poczesna

30.03.2020

Mała Panew Cynków - rywal do ustalenia

Terminy do ustalenia

Płomień Kuźnica Marianowa – Warta II Mstów