Klasa okręgowa "ZINA Częstochowa-Lubliniec" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS MYSZKÓW 15 39 12 3 0 56:10
2 ZIELONI ŻARKI 15 36 11 3 1 46:14
3 KS PANKI 15 29 9 2 4 52:23
4 AMATOR GOLCE 15 28 8 4 3 41:22
5 GMINA KŁOMNICE 15 27 8 3 4 30:20
6 LISWARTA KRZEPICE 15 23 6 5 4 28:24
7 UNIA KALETY 15 20 6 2 7 22:26
8 JEDNOŚĆ BORONÓW 15 20 6 2 7 24:32
9 STRADOM CZĘSTOCHOWA 15 19 4 7 4 26:30
10 PIAST PRZYRÓW 15 18 5 3 7 24:39
11 MLKS WOŹNIKI 15 16 5 1 9 23:34
12 GROM CYKARZEW 15 14 3 5 7 23:36
13 POGOŃ KAMYK 15 14 3 5 7 26:36
14 UNIA RĘDZINY 15 12 3 3 9 20:40
15 OLIMPIA TRUSKOLASY 15 10 2 4 9 29:47
16 WARTA MSTÓW 15 8 2 2 11 22:59
Kolejka nr 15
2019-11-16/13:30 PIAST PRZYRÓW - KS PANKI 0:5
2019-11-16/13:30 UNIA KALETY - LISWARTA KRZEPICE 2:3
2019-11-16/13:30 MKS MYSZKÓW - GROM CYKARZEW 3:0
2019-11-16/13:30 UNIA RĘDZINY - MLKS WOŹNIKI 0:1
2019-11-16/13:30 ZIELONI ŻARKI - AMATOR GOLCE 1:0
2019-11-16/13:30 WARTA MSTÓW - JEDNOŚĆ BORONÓW 2:5
2019-11-17/13:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA TRUSKOLASY 3:2
2019-11-17/13:30 POGOŃ KAMYK - GMINA KŁOMNICE 3:2
Kolejka nr 15
2019-11-16/13:30 PIAST PRZYRÓW - KS PANKI 0:5
2019-11-16/13:30 UNIA KALETY - LISWARTA KRZEPICE 2:3
2019-11-16/13:30 MKS MYSZKÓW - GROM CYKARZEW 3:0
2019-11-16/13:30 UNIA RĘDZINY - MLKS WOŹNIKI 0:1
2019-11-16/13:30 ZIELONI ŻARKI - AMATOR GOLCE 1:0
2019-11-16/13:30 WARTA MSTÓW - JEDNOŚĆ BORONÓW 2:5
2019-11-17/13:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA TRUSKOLASY 3:2
2019-11-17/13:30 POGOŃ KAMYK - GMINA KŁOMNICE 3:2
Kolejka nr 14
2019-11-09/14:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - ZIELONI ŻARKI 2:3
2019-11-09/14:00 MLKS WOŹNIKI - STRADOM CZĘSTOCHOWA 3:1
2019-11-09/14:00 GROM CYKARZEW - POGOŃ KAMYK 1:0
2019-11-09/14:00 GMINA KŁOMNICE - UNIA KALETY 1:0
2019-11-09/14:00 LISWARTA KRZEPICE - PIAST PRZYRÓW 1:0
2019-11-10/14:00 KS PANKI - WARTA MSTÓW 4:1
2019-11-10/14:00 AMATOR GOLCE - UNIA RĘDZINY 7:0
2019-11-10/14:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - MKS MYSZKÓW 0:4
Kolejka nr 13
2019-11-02/14:00 LISWARTA KRZEPICE - KS PANKI 3:4
2019-11-02/14:00 PIAST PRZYRÓW - GMINA KŁOMNICE 1:4
2019-11-02/14:00 UNIA KALETY - GROM CYKARZEW 4:1
2019-11-02/14:00 POGOŃ KAMYK - OLIMPIA TRUSKOLASY 4:0
2019-11-02/14:00 MKS MYSZKÓW - MLKS WOŹNIKI 3:1
2019-11-02/14:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AMATOR GOLCE 1:1
2019-11-02/14:00 UNIA RĘDZINY - JEDNOŚĆ BORONÓW 3:0
2019-11-02/14:00 ZIELONI ŻARKI - WARTA MSTÓW 9:1
Kolejka nr 12
2019-10-26/13:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA 1:1
2019-10-26/13:00 AMATOR GOLCE - MKS MYSZKÓW 2:4
2019-10-26/13:00 GMINA KŁOMNICE - LISWARTA KRZEPICE 2:0
2019-10-26/14:00 WARTA MSTÓW - UNIA RĘDZINY 6:3
2019-10-26/14:00 MLKS WOŹNIKI - POGOŃ KAMYK 4:1
2019-10-26/14:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - UNIA KALETY 1:4
2019-10-26/14:00 GROM CYKARZEW - PIAST PRZYRÓW 2:3
2019-10-27/14:00 KS PANKI - ZIELONI ŻARKI 1:1
Kolejka nr 11
2019-10-19/15:00 GMINA KŁOMNICE - KS PANKI 3:1
2019-10-19/15:00 LISWARTA KRZEPICE - GROM CYKARZEW 1:1
2019-10-19/15:00 UNIA KALETY - MLKS WOŹNIKI 2:0
2019-10-19/15:00 POGOŃ KAMYK - AMATOR GOLCE 2:3
2019-10-19/15:00 MKS MYSZKÓW - JEDNOŚĆ BORONÓW 8:1
2019-10-19/15:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW 3:3
2019-10-19/15:00 UNIA RĘDZINY - ZIELONI ŻARKI 0:2
2019-10-20/15:00 PIAST PRZYRÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY 3:3
Kolejka nr 10
2019-10-09/16:00 KS PANKI - UNIA RĘDZINY 6:1
2019-10-12/12:00 GROM CYKARZEW - GMINA KŁOMNICE 2:2
2019-10-12/15:00 ZIELONI ŻARKI - STRADOM CZĘSTOCHOWA 3:0
2019-10-12/15:00 WARTA MSTÓW - MKS MYSZKÓW 0:6
2019-10-12/15:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - POGOŃ KAMYK 1:1
2019-10-12/15:00 AMATOR GOLCE - UNIA KALETY 1:0
2019-10-12/15:00 MLKS WOŹNIKI - PIAST PRZYRÓW 6:1
2019-10-12/15:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - LISWARTA KRZEPICE 1:2
Kolejka nr 9
2019-10-05/15:00 GROM CYKARZEW - KS PANKI 0:7
2019-10-05/15:00 GMINA KŁOMNICE - OLIMPIA TRUSKOLASY 3:0
2019-10-05/15:00 LISWARTA KRZEPICE - MLKS WOŹNIKI 5:0
2019-10-05/15:00 POGOŃ KAMYK - WARTA MSTÓW 1:1
2019-10-05/15:00 MKS MYSZKÓW - ZIELONI ŻARKI 1:1
2019-10-05/15:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 1:0
2019-10-06/15:00 PIAST PRZYRÓW - AMATOR GOLCE 2:3
2019-10-06/15:00 UNIA KALETY - JEDNOŚĆ BORONÓW 1:0
Kolejka nr 8
2019-09-28/16:00 UNIA RĘDZINY - MKS MYSZKÓW 0:4
2019-09-28/16:00 ZIELONI ŻARKI - POGOŃ KAMYK 2:1
2019-09-28/16:00 WARTA MSTÓW - UNIA KALETY 1:3
2019-09-28/16:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - PIAST PRZYRÓW 2:3
2019-09-28/16:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - GROM CYKARZEW 3:3
2019-09-29/15:00 MLKS WOŹNIKI - GMINA KŁOMNICE 0:1
2019-09-29/16:00 KS PANKI - STRADOM CZĘSTOCHOWA 4:0
2019-09-29/16:00 AMATOR GOLCE - LISWARTA KRZEPICE 1:1
Kolejka nr 7
2019-09-20/20:00 POGOŃ KAMYK - UNIA RĘDZINY 3:3
2019-09-21/14:00 PIAST PRZYRÓW - WARTA MSTÓW 4:1
2019-09-21/15:00 LISWARTA KRZEPICE - JEDNOŚĆ BORONÓW 0:1
2019-09-21/16:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - KS PANKI 0:4
2019-09-21/16:00 GROM CYKARZEW - MLKS WOŹNIKI 3:1
2019-09-21/16:00 GMINA KŁOMNICE - AMATOR GOLCE 1:1
2019-09-21/16:00 UNIA KALETY - ZIELONI ŻARKI 0:4
2019-09-21/16:00 MKS MYSZKÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA 1:1
Kolejka nr 6
2019-09-13/17:00 KS PANKI - MKS MYSZKÓW 1:1
2019-09-14/14:00 ZIELONI ŻARKI - PIAST PRZYRÓW 6:0
2019-09-14/16:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - POGOŃ KAMYK 4:2
2019-09-14/16:00 UNIA RĘDZINY - UNIA KALETY 0:0
2019-09-14/16:00 WARTA MSTÓW - LISWARTA KRZEPICE 1:2
2019-09-14/16:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - GMINA KŁOMNICE 1:4
2019-09-14/16:00 AMATOR GOLCE - GROM CYKARZEW 4:1
2019-09-14/16:00 MLKS WOŹNIKI - OLIMPIA TRUSKOLASY 1:1
Kolejka nr 5
2019-09-06/20:00 POGOŃ KAMYK - MKS MYSZKÓW 1:5
2019-09-07/11:00 LISWARTA KRZEPICE - ZIELONI ŻARKI 5:0
2019-09-07/12:30 GMINA KŁOMNICE - WARTA MSTÓW 4:0
2019-09-07/15:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - AMATOR GOLCE 4:4
2019-09-07/16:00 MLKS WOŹNIKI - KS PANKI 4:3
2019-09-07/16:00 GROM CYKARZEW - JEDNOŚĆ BORONÓW 1:2
2019-09-07/16:00 PIAST PRZYRÓW - UNIA RĘDZINY 1:0
2019-09-07/16:00 UNIA KALETY - STRADOM CZĘSTOCHOWA 2:4
Kolejka nr 4
2019-08-30/17:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - PIAST PRZYRÓW 1:2
2019-08-30/17:30 LISWARTA KRZEPICE - UNIA RĘDZINY 1:1
2019-08-31/17:00 MKS MYSZKÓW - UNIA KALETY 4:0
2019-08-31/17:00 ZIELONI ŻARKI - GMINA KŁOMNICE 4:0
2019-08-31/17:00 WARTA MSTÓW - GROM CYKARZEW 0:4
2019-08-31/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY 1:0
2019-09-01/16:00 KS PANKI - POGOŃ KAMYK 7:1
2019-11-23/13:00 AMATOR GOLCE - MLKS WOŹNIKI 5:1
Kolejka nr 3
2019-08-24/14:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - WARTA MSTÓW 6:2
2019-08-24/17:00 AMATOR GOLCE - KS PANKI 3:0
2019-08-24/17:00 MLKS WOŹNIKI - JEDNOŚĆ BORONÓW 1:2
2019-08-24/17:00 GROM CYKARZEW - ZIELONI ŻARKI 1:1
2019-08-24/17:00 GMINA KŁOMNICE - UNIA RĘDZINY 1:2
2019-08-24/17:00 LISWARTA KRZEPICE - STRADOM CZĘSTOCHOWA 2:2
2019-08-24/17:00 UNIA KALETY - POGOŃ KAMYK 0:3
2019-08-25/17:00 PIAST PRZYRÓW - MKS MYSZKÓW 1:2
Kolejka nr 2
2019-08-14/18:00 ZIELONI ŻARKI - OLIMPIA TRUSKOLASY 5:2
2019-08-15/17:00 UNIA RĘDZINY - GROM CYKARZEW 3:1
2019-08-17/17:00 POGOŃ KAMYK - PIAST PRZYRÓW 2:2
2019-08-17/17:00 MKS MYSZKÓW - LISWARTA KRZEPICE 7:1
2019-08-17/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - GMINA KŁOMNICE 2:2
2019-08-17/17:00 WARTA MSTÓW - MLKS WOŹNIKI 2:0
2019-08-17/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - AMATOR GOLCE 3:1
2019-08-18/17:00 KS PANKI - UNIA KALETY 2:3
Kolejka nr 1
2019-08-10/13:00 AMATOR GOLCE - WARTA MSTÓW 5:1
2019-08-10/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - KS PANKI 2:3
2019-08-10/17:00 MLKS WOŹNIKI - ZIELONI ŻARKI 0:4
2019-08-10/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - UNIA RĘDZINY 6:4
2019-08-10/17:00 GROM CYKARZEW - STRADOM CZĘSTOCHOWA 2:2
2019-08-10/17:00 LISWARTA KRZEPICE - POGOŃ KAMYK 1:1
2019-08-11/17:00 PIAST PRZYRÓW - UNIA KALETY 1:1
2019-11-23/11:00 GMINA KŁOMNICE - MKS MYSZKÓW 0:3
Kolejka nr 16
2020-03-14/15:30 KS PANKI - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
2020-03-14/15:30 WARTA MSTÓW - AMATOR GOLCE -:-
2020-03-14/15:30 ZIELONI ŻARKI - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-03-14/15:30 UNIA RĘDZINY - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-03-14/15:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - GROM CYKARZEW -:-
2020-03-14/15:30 MKS MYSZKÓW - GMINA KŁOMNICE -:-
2020-03-14/15:30 POGOŃ KAMYK - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-03-14/15:30 UNIA KALETY - PIAST PRZYRÓW -:-
Kolejka nr 17
2020-03-21/15:30 UNIA KALETY - KS PANKI -:-
2020-03-21/15:30 PIAST PRZYRÓW - POGOŃ KAMYK -:-
2020-03-21/15:30 LISWARTA KRZEPICE - MKS MYSZKÓW -:-
2020-03-21/15:30 GMINA KŁOMNICE - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-03-21/15:30 GROM CYKARZEW - UNIA RĘDZINY -:-
2020-03-21/15:30 OLIMPIA TRUSKOLASY - ZIELONI ŻARKI -:-
2020-03-21/15:30 MLKS WOŹNIKI - WARTA MSTÓW -:-
2020-03-21/15:30 AMATOR GOLCE - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
Kolejka nr 18
2020-03-28/16:00 KS PANKI - AMATOR GOLCE -:-
2020-03-28/16:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-03-28/16:00 WARTA MSTÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-03-28/16:00 ZIELONI ŻARKI - GROM CYKARZEW -:-
2020-03-28/16:00 UNIA RĘDZINY - GMINA KŁOMNICE -:-
2020-03-28/16:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-03-28/16:00 MKS MYSZKÓW - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-03-28/16:00 POGOŃ KAMYK - UNIA KALETY -:-
Kolejka nr 19
2020-04-04/16:30 POGOŃ KAMYK - KS PANKI -:-
2020-04-04/16:30 UNIA KALETY - MKS MYSZKÓW -:-
2020-04-04/16:30 PIAST PRZYRÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-04/16:30 UNIA RĘDZINY - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-04-04/16:30 GMINA KŁOMNICE - ZIELONI ŻARKI -:-
2020-04-04/16:30 GROM CYKARZEW - WARTA MSTÓW -:-
2020-04-04/16:30 OLIMPIA TRUSKOLASY - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
2020-04-04/16:30 MLKS WOŹNIKI - AMATOR GOLCE -:-
Kolejka nr 20
2020-04-11/17:00 KS PANKI - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-04-11/17:00 AMATOR GOLCE - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-04-11/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - GROM CYKARZEW -:-
2020-04-11/17:00 WARTA MSTÓW - GMINA KŁOMNICE -:-
2020-04-11/17:00 ZIELONI ŻARKI - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-04-11/17:00 UNIA RĘDZINY - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-04-11/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - UNIA KALETY -:-
2020-04-11/17:00 MKS MYSZKÓW - POGOŃ KAMYK -:-
Kolejka nr 21
2020-04-18/17:00 MKS MYSZKÓW - KS PANKI -:-
2020-04-18/17:00 POGOŃ KAMYK - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-18/17:00 UNIA KALETY - UNIA RĘDZINY -:-
2020-04-18/17:00 PIAST PRZYRÓW - ZIELONI ŻARKI -:-
2020-04-18/17:00 LISWARTA KRZEPICE - WARTA MSTÓW -:-
2020-04-18/17:00 GMINA KŁOMNICE - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
2020-04-18/17:00 GROM CYKARZEW - AMATOR GOLCE -:-
2020-04-18/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - MLKS WOŹNIKI -:-
Kolejka nr 22
2020-04-25/17:00 KS PANKI - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-04-25/17:00 MLKS WOŹNIKI - GROM CYKARZEW -:-
2020-04-25/17:00 AMATOR GOLCE - GMINA KŁOMNICE -:-
2020-04-25/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-04-25/17:00 WARTA MSTÓW - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-04-25/17:00 ZIELONI ŻARKI - UNIA KALETY -:-
2020-04-25/17:00 UNIA RĘDZINY - POGOŃ KAMYK -:-
2020-04-25/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - MKS MYSZKÓW -:-
Kolejka nr 23
2020-04-29/17:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - KS PANKI -:-
2020-04-29/17:30 MKS MYSZKÓW - UNIA RĘDZINY -:-
2020-04-29/17:30 POGOŃ KAMYK - ZIELONI ŻARKI -:-
2020-04-29/17:30 UNIA KALETY - WARTA MSTÓW -:-
2020-04-29/17:30 PIAST PRZYRÓW - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
2020-04-29/17:30 LISWARTA KRZEPICE - AMATOR GOLCE -:-
2020-04-29/17:30 GMINA KŁOMNICE - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-04-29/17:30 GROM CYKARZEW - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
Kolejka nr 24
2020-05-03/17:00 KS PANKI - GROM CYKARZEW -:-
2020-05-03/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - GMINA KŁOMNICE -:-
2020-05-03/17:00 MLKS WOŹNIKI - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-05-03/17:00 AMATOR GOLCE - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-05-03/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - UNIA KALETY -:-
2020-05-03/17:00 WARTA MSTÓW - POGOŃ KAMYK -:-
2020-05-03/17:00 ZIELONI ŻARKI - MKS MYSZKÓW -:-
2020-05-03/17:00 UNIA RĘDZINY - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 25
2020-05-09/17:00 UNIA RĘDZINY - KS PANKI -:-
2020-05-09/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - ZIELONI ŻARKI -:-
2020-05-09/17:00 MKS MYSZKÓW - WARTA MSTÓW -:-
2020-05-09/17:00 POGOŃ KAMYK - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
2020-05-09/17:00 UNIA KALETY - AMATOR GOLCE -:-
2020-05-09/17:00 PIAST PRZYRÓW - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-05-09/17:00 LISWARTA KRZEPICE - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-05-09/17:00 GMINA KŁOMNICE - GROM CYKARZEW -:-
Kolejka nr 26
2020-05-16/17:00 KS PANKI - GMINA KŁOMNICE -:-
2020-05-16/17:00 GROM CYKARZEW - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-05-16/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-05-16/17:00 MLKS WOŹNIKI - UNIA KALETY -:-
2020-05-16/17:00 AMATOR GOLCE - POGOŃ KAMYK -:-
2020-05-16/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - MKS MYSZKÓW -:-
2020-05-16/17:00 WARTA MSTÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-16/17:00 ZIELONI ŻARKI - UNIA RĘDZINY -:-
Kolejka nr 27
2020-05-23/17:00 ZIELONI ŻARKI - KS PANKI -:-
2020-05-23/17:00 UNIA RĘDZINY - WARTA MSTÓW -:-
2020-05-23/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
2020-05-23/17:00 MKS MYSZKÓW - AMATOR GOLCE -:-
2020-05-23/17:00 POGOŃ KAMYK - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-05-23/17:00 UNIA KALETY - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-05-23/17:00 PIAST PRZYRÓW - GROM CYKARZEW -:-
2020-05-23/17:00 LISWARTA KRZEPICE - GMINA KŁOMNICE -:-
Kolejka nr 28
2020-05-30/17:00 KS PANKI - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-05-30/17:00 GMINA KŁOMNICE - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-05-30/17:00 GROM CYKARZEW - UNIA KALETY -:-
2020-05-30/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - POGOŃ KAMYK -:-
2020-05-30/17:00 MLKS WOŹNIKI - MKS MYSZKÓW -:-
2020-05-30/17:00 AMATOR GOLCE - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-30/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - UNIA RĘDZINY -:-
2020-05-30/17:00 WARTA MSTÓW - ZIELONI ŻARKI -:-
Kolejka nr 29
2020-06-06/17:30 WARTA MSTÓW - KS PANKI -:-
2020-06-06/17:30 ZIELONI ŻARKI - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
2020-06-06/17:30 UNIA RĘDZINY - AMATOR GOLCE -:-
2020-06-06/17:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-06-06/17:30 MKS MYSZKÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-06-06/17:30 POGOŃ KAMYK - GROM CYKARZEW -:-
2020-06-06/17:30 UNIA KALETY - GMINA KŁOMNICE -:-
2020-06-06/17:30 PIAST PRZYRÓW - LISWARTA KRZEPICE -:-
Kolejka nr 30
2020-06-13/17:30 KS PANKI - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-06-13/17:30 LISWARTA KRZEPICE - UNIA KALETY -:-
2020-06-13/17:30 GMINA KŁOMNICE - POGOŃ KAMYK -:-
2020-06-13/17:30 GROM CYKARZEW - MKS MYSZKÓW -:-
2020-06-13/17:30 OLIMPIA TRUSKOLASY - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-06-13/17:30 MLKS WOŹNIKI - UNIA RĘDZINY -:-
2020-06-13/17:30 AMATOR GOLCE - ZIELONI ŻARKI -:-
2020-06-13/17:30 JEDNOŚĆ BORONÓW - WARTA MSTÓW -:-